0545 579 07 07 - 0543 944 66 09 •

Alanya Logar Açma Mgs Yapı 7/24

res

Logar açma atık su tesisatlarında boru içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı oluşan tıkanmaları çözmeye denir. Bazen kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içerisindeki mevcut tuvalet, lavabo giderlerinin tıkanması durumunda logar açma yöntemlerine başvurulur. Özellikle yağmur yağınca kanal borularında tıkanma daha fazla görülür. Çatılarda toz, kuş tüyü vb. atıkların yağmur esnasında suyla birlikte kanala karışması sonucu oluşan tıkanmalar kanal açma robotu ile açılır. Ardından kanal görüntüleme sistemleri çalıştırılarak tıkanıklığın borulara verdiği tahribat araştırılır.

Kanalizasyon borularında yaşanan en büyük problem göçük yaşanmasıdır. Yapısı itibariyle plastik malzemeden oluşan kanalizasyon sistemleri kırılgan yapıya sahiptir. Zemini dolgu topraktan oluşturulmuş alanlarda baskıya dayanamayan borularda kırılma görülür. Toprağın zamanla yerine oturması kanal borularının birbirinden ayrılmasına ya da çökme dediğimiz hadisenin oluşmasına sebebiyet verir. Bu olayın ortaya çıkması durumunda kanalizasyon suyunun bina içinden taşması kaçınılmazdır.

Alanya Logar tıkanık açma, ve temizleme,

Alanya'da Sıcaklardan ve yemek yaglarından artık basımız dertte 3 ayda bır borularınızı ve logarlarınızı temızletmeyı unutmayın Mgs Yapı Güvencesiyle..