0545 579 07 07 - 0543 944 66 09 •

Alanya Tıkanık ve Tıkanıklık Açma 7/24 Hizmetinizde Mgs Yapı

Tıkanıklıkla mücadele etmek için herhangi bir nalburdan veya tesisatçı tanıdığınızdan gerekli malzemeyi temin etmelisiniz.

Özellikle bir lavabo pompası ve tuvalet pistonu her evde lazım olabilecek gereçlerdir. Mutlaka bulundurulmalıdır. Çünkü bir çok tıkanıklık bu tarz müdahaleler ile çözülebilir. Tabi her insan bu işlerle uğraşmaz, kiminin elinden gelmez, kiminin midesi kaldırmaz sonuçta Mgs Yapı olarak biz buradayız.

Bunun yanı sıra susta dediğimiz makara şeklinde boru içine salınarak elle döndürülen yaylar vardır. Uzunlukları 20 metreye kadar olanları olmasına rağmen herhangi bir evde 6-7 metrelik bir susta işinizi görür. Burgulu elle çevrilen bu aletlerin farklı lavabo açma uçları bulunur. Uygun uç bulunup işlem yapılır.

Çok büyük bir tıkanıklık mevcutsa aynı sistemin elektriklisi kullanılmalıdır. Tabi bu makine sizde olmadığı için mecburen profesyonel bir firma çağrılır. Elektrikle çalışan bu makineler elle çevrilen burgu yaylara göre daha kuvvetli ve pratik olur. Her türlü tıkanıklığın açılması sağlanır, hatta ağaç kökleri ve buna benzer atıkların bile temizlenmesi mümkün olur.